O restauraci

Naše restaurace se nachází na takzvané Královské cestě v blízkosti Pražského hradu. Historii pocítíte na každém kroku ať se vydáte kterýmkoli směrem. 

Při cestě na Pohořelec nemůžete minout Kostel Narození Páně známý jako Pražská Loreta nebo Černínský palác, který slouží coby ministerstvo zahraničních věcí České republiky. Oproti tomu, když se vydáte na Pražský hrad, projdete na nedaleké Hradčanské náměstí, které  je lemováno souborem několika významných paláců, z nichž nejznámější jsou Schwarzenberský palác, Martinický palác, Šternberský palác a Arcibiskupský palác, a na jehož konci Vás ohromí nádherná terasa - Hradní rampa s okouzlujícím výhledem na historickou Prahu.

Starobylý interiér restaurace je velmi vkusný. Dojem zašlých časů ovšem vyvolávají pouze originály. Výzdobu tvoří především sbírka cínového nádobí, lovecké zbraně a dominantou je originální kovářský měch. Pochutnat si u nás můžete na českých a mezinárodních specialitách, ale také na zvěřině pocházející z křivoklátských lesů.

Vinárna se nachází v románských sklepích ze 13. století, kde můžete ochutnat vína z rozsáhlé vinotéky a v romantickém prostředí si  pochutnat na zvěřinových specialitách. 

Formanka se samostatným vchodem z ulice ve stylu pivnice je vhodná pro obědy, večeře menších skupin nebo pro uzavřenou společnost. 

Od března do října je k dispozici letní terasa s výhledem na Pražský hrad.

Jezte, pijte a dobře se bavte v restauraci „U císařů“, na adrese:

Loretánská 175/5, Praha 1 – Hradčany

 

Otevřeno denně: 10 - 00